DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od $99

Aspirin C 20 tabletek

Aspirin C - 20 tabletek musujacych z witamina C

Vendor
Bayer
Regular price
$22.99
Sale price
$22.99
Shipping calculated at checkout.
Quantity must be 1 or more

Aspirin C to lek w postaci tabletek musujących, który zawiera składnik o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Zawartość witaminy C dodatkowo wzmacnia system odpornościowy organizmu. Musująca postać tego leku na przeziębienie i grypę przyspiesza jego wchłanianie.

Opis

Dawkowanie
Doustnie. Dorośli: 1-2 tabl. co 4-8 h; maksymalnie 8 tabl. dziennie. Dzieci od 12 rż. na zlecenie lekarza: 1 tabl. maksymalnie do 3 razy dziennie. Tabletki należy rozpuścić w szklance wody, przyjmować po posiłkach.

Skład
1 tabletka Aspirin zawiera: 400 mg kwasu acetylosalicylowego i 240 mg kwasu askorbinowego (witaminy C).
Inne składniki leku to: sodu cytrynian bezwodny, sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy bezwodny, sodu węglan bezwodny.

Działanie
Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie, a także długotrwale hamuje agregację płytek krwi.