Telephone orders call: 773-777-9624

Apap Extra, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, 50 tabletek
Apap Extra, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, 50 tabletek

Apap Extra, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, 50 tabletek

Vendor
US Pharmacia
Regular price
Sold out
Sale price
$17.99
Shipping calculated at checkout.
Quantity must be 1 or more

APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.

Opis

APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.

Dawkowanie
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletek co 4-6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę).

Skład
Substancjami czynnymi leku są: paracetamol 500 mg, kofeina 65 mg.
Pozostałe składniki leku to: substancje pomocnicze: powidon, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian.
W skład otoczki tabletki wchodzą: hypromeloza 5, hypromeloza 15, makrogol 3350.

Działanie
Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.
Natomiast dodatkowy składnik – kofeina:
- wzmacnia działanie przeciwbólowe paracetamolu,
- działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy,
- przyspiesza początek działania przeciwbólowego i przeciwgorączkowego leku.

Wskazania
Bóle głowy, migrenę, bóle mięśni, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, bóle kostno-stawowe, bóle pooperacyjne i pourazowe.
Dodatkowo APAP Extra łagodzi objawy przeziębienia i grypy takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.